Bezmaksas konsultācija!

Pie mums Autocapital piedāvājumā auto līzings/ kredīts lietota un mazlietota auto iegādei par zemām % likmēm, individuālu ikmēneša līzinga maksājuma summu un Tev piemērotu apmaksas grafiku. Autocapital sadarbojas ar Latvijas lielākajām un plašāk zināmajām auto līzinga un kreditēšanas kompānijām, palīdzot rast finansiālu risinājumu lietota un mazlietota auto iegādei cilvēkiem ar visdažādākajām finanšu situācijām. Lai noskaidrotu savu kredītvēsturi, iespējamību saņemt aizdevumu, lūdzam aizpildīt īsu pieteikuma anketu, un ar Tevi tuvākajā laikā sazināsies mūsu klientu konsultants. Katram klientam tiek nodrošināts savs personīgais konsultants, kas attālināti vai klātienē ieviesīs skaidrību uz visiem interesējošajiem jautājumiem ap lietotu auto iegādi, auto līzinga aizdevuma iespējām, sabojātas kredītvēstures situācijas noskaidrošanu, formalitāšu aizpildīšanu un daudz ko citu. Autocapital komanda ir atvērta atbildēt uz visiem jautājumiem, lai klients atbilstoši savai finanšu situācijai, vēlmēm un vajadzībām, tiktu pie kārotā auto ar labākajiem nosacījumiem. Autocapital piedāvā arī iespēju pārdot veco automašīnu, kas var kalpot kā daļa no iemaksas par jauno auto. Auto līzings bez pirmās iemaksas. 

Diemžēl izgūt jūsu bankas izrakstu neizdevās. To var nosūtīt uz info@autocapital.lv vai mēģinot līzingam pieteikties atkārtoti.

Paldies! Jūsu līzinga pieteikums un bankas izraksts ir saņemts.

detalas-2

Tavs līzinga partneris

Pārbaudīti un sagatavoti lietotie auto

Pārdošanā pieejamas lietotas un mazlietotas, populārāko marku un modeļu automašīnas ar oriģinālu nobraukumu un pieejamu auto vēsturi. Visas Autocapital automašīnas ir tehniski pārbaudītas un sagatavotas lietošanai.

Individuāls auto konsultants

Saņem visas atbildes un skaidrību par auto iegādi līzingā ar sava privātā auto tirdzniecības konsultanta palīdzību. Konsultējam par auto līzingu/ kredītu, auto iegādi, galvotāja statusu un daudz ko citu. Mēs esam, lai palīdzētu!

Ātrākais ceļš līdz jaunam auto

Finansējums mazlietota un lietota auto iegādei. Aizpildi auto līzinga pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā! Izdevīgākie auto līzinga nosacījumi tieši Tev, auto aizdevums līdz pat 15'000 EUR.

Paldies! TAVS LĪZINGA PIETEIKUMS IR SAŅEMTS

Autocapital Plus sadarbībā ar lielākajām kompānijām piedāvā ātri un ērti izskatīt tava auto iegādes finansēšanu. Viss, kas mums ir nepieciešams ir tava konta izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem.

Konta izrakstu vari iesūtīt mums uz info@autocapital.lv vai automātiski to iesniegt vari šeit, izvēloties savu banku.

1. Izvēlies savu banku