veco automašīnu vieglāk?

Tagad pārdod auto daudz ērtāk! Bez sludinājuma, foto apstrādes, ienākošiem zvaniem un liekiem jautājumiem. Pārdod savu veco automašīnu vai iemaini to pret jaunāku Autocapital. Iesūti pieteikumu, saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā! Mūsu speciālisti izteiks augstāko cenas piedāvājumu par Tavu auto  atbilstoši tirgus situācijai un Tavam ieguldījumam savā auto. Izvēlies vietā lietotu vai mazlietotu, populārāko marku un modeļu automašīnu no mūsu piedāvājuma klāsta. Tirgošanā vairāk nekā 150+ auto. Tavs vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno automašīnu. Pie mums Autocapital – Pārdod auto | Maini auto | Pērc auto. 

 

 

Pārdod veco auto

Pārdod auto uzreiz

ĀTRS automašīnas novērtējums. Tūlītēja samaksa par tavu automašīnu. Izpērkam auto arī no līzinga kompānijām. Izbraucam pa visu Latviju. Vidējais darījuma ilgums 30 minūtes!

Komisijas tirdzniecība

Nosaki pārdošanas cenu pats! Sagatavosim tavu auto pārdošanai (auto mazgāšana, krāsošana, pulēšana u.c.), nodrošinām ar sludinājumu izvietošanu pārdošanas platformās un sociālajos tīklos. Izvēlies pārdot auto ar līzinga starpniecību, tā paverot plašāku klientu loku! Vidējais pārdošanas laiks 41 diena! Pakalpojuma cena 500 EUR+PVN (pēc pārdošanas).

Lietotu un mazlietotu auto uzpirkšana

Ietaupi laiku un pārdod auto izdevīgāk. Autocapital uzpērk jebkuras markas un modeļa automašīnas, visa veida lietotas, mazlietotas automašīnas neatkarīgi no auto ražošanas gada. Izskatīsim visus auto modeļus. Auto uzpirkšana visā Latvijā.

Kad auto pārdod bez sludinājumiem: